Producenci
Promocje
Kool Aid Orange 3,6g
Kool Aid Orange 3,6g
2,99 zł 1,99 zł
szt.
M&M's Pretzel Precelkowe 32,3g
M&M's Pretzel Precelkowe 32,3g
6,99 zł 5,99 zł
szt.
Kool Aid Grape 3,6g
Kool Aid Grape 3,6g
2,99 zł 1,99 zł
Kool Aid Cherry 3,6g
Kool Aid Cherry 3,6g
2,99 zł 1,99 zł
Kool Aid Lemonade 3,6g
Kool Aid Lemonade 3,6g
2,99 zł 1,99 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Baton Milky Way powstał w 1923 roku. Jego obecność na rynku zawdzięczamy Franklinowi Clarence Mars, który był amerykańskim przedsiębiorcą i założycielem obecnej Mars Incorportated. Franklin Clarence Mars wiedzę na temat wytwarzania słodyczy i pasję do tworzenia nowych słodkich przekąsek odziedziczył po matce. Od początku swojego działania firma Mars Incorporated zajmowała się głownie produkcją słodyczy czekoladowych oraz słodyczy z czekoladą. Współcześnie oferta produktowa formy jest znacznie szersza i obejmuje: czekolady, dania gotowe, napoje, jedzenie dla zwierząt, gumy do żucia oraz słodycze cukrowe. W tak bogatej ofercie produktowej Baton Milky Way wciąż jest jednym ze sztandarowych produktów firmy, a jego popularność wśród konsumentów nie słabnie.

Baton Milky Way – niezmiennie jeden z najlepszych produktów Mars Incorporated.

Ciekawostką jest fakt, iż batony Milky Way różnią się zawartością zależnie od miejsca, w którym są sprzedawane. Na całym świecie Milky Way to puszyste nadzienie – najczęściej mleczne – oblane mleczną czekoladą Mars. W Stanach Zjednoczonych batoniki Milky Way praktycznie niczym nie różnią się od batoników, które w Europie znamy pod nazwą Mars.

W ofercie So Sweet znajdziesz nie tylko tradycyjne europejskie batoniki Milky Way, ale również te same słodkości z nadzieniem w różnych smakach m.in. truskawki i czekolady. W sprzedaży również francuska wanilia z karmelem, karmel i pianki marshmallow oraz inne słodycze Milky Way. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl