Producenci
Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy

Całe zamówienie jest zawsze wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

W przypadku opcji dostawy za pośrednictwem Kuriera Pocztex 48, Przesyłki kurierskiej, Paczkomatu, Listu poleconego priorytetowego o gabarycie B oraz listu poleconego ekonomicznego o gabarycie B ceny dostaw są takie same niezależnie od ilości i wielkości wybranych produktów:


W przypadku opcji dostawy za pośrednictwem MiniPaczki InPost, Listu priorytetowego o gabarytach A i B, Listu ekonomicznego o gabarytach A i B, Listu poleconego ekonomicznego o gabarycie A oraz Listu poleconego priorytetowego o gabarycie A ceny dostaw są zależne od wielkości i ilości produktów składających się na zamówienie:

 
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-15 dni roboczych dla różnych opcji dostawy - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
 
UWAGA! Przy wyborze opcji dostawy listem priorytetowym lub listem ekonomicznym we wszystkich gabarytach nie ma możliwości zagwarantowania terminu dostawy, monitorowania przesyłki ani gwarancji, że przesyłka zostanie dostarczona oraz, że zostanie dostarczona w nienaruszonym stanie. Listy te nie mają bowiem potwierdzenia nadania i nie otrzymują numeru nadawczego. Od momentu nadania listu do doręczenia go przez Pocztę Polską nie mamy wpływu na to co dzieje się z przesyłką. W przypadku jej zaginięcia lub zniszczenia nie wysyłamy zamówienia ponownie ani nie zwracamy wpłaty kupującemu.
 
Wszystkie pozostałe oferowane opcje dostawy takie jak: list polecony ekonomiczny oraz list polecony priorytetowy we wszystkich gabarytach, przesyłka kurierska, kurier Pocztex 48, Paczkomat InPost posiadają indywidualny numer nadania. Daje to możliwość monitorowania przebiegu trasy przesyłki. W przypadku zaginięcia lub zniszczenia przesyłki przez dostawcę zwracamy wpłatę kupującemu lub wysyłamy zamówienie ponownie (decyzja należy do kupującego).
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl